| FRAME TYPE | Wave, Man |
|---|---|
| FRAME KLEUR | Cosmic Green |
| ELEKTRISCH SYSTEEM | BOSCH Active Line Plus – 50Nm |
| MOTOR | Mid-motor |
| BATTERIJ | BOSCH PowerPack – Semi Integrated in DT |
| BATTERIJCAPACITEIT | 500Wh |
| DISPLAY | BOSCH Purion |
| GROEP | Shimano Acera 8 speed |
| REMMEN | Shimano MT-200, Shimano Hydraulic disc brakes |
| LICHT | Buechel Edge – Stoptech, Buechel Shiny – 40 Lux |
| BANDEN | 60mm, Schwalbe Al Grounder |
| ZADEL | Marwi Mosel |
| SLOT | Axa Bosch BES2 battery only |
| ACCESSOIRES | Miranda Crank, Alloy mudguards, Racktime Carrier |
| MAAT - WAVE | M: 450mm, L: 500mm, XL: 550mm |
| MAAT - MAN | M: 520mm, L: 560mm, XL: 600mm |
E-Terra 40
€ 2.999,00Prijs
incl.Btw
_edited.png)
































