| FRAME TYPE | Wave |
|---|---|
| FRAME KLEUR | Black – Matt |
| ELEKTRISCH SYSTEEM | BOSCH Active Line Plus – 50Nm |
| MOTOR | Mid-motor |
| BATTERIJ | BOSCH PowerTube – Integrated in DT |
| BATTERIJCAPACITEIT | 500Wh |
| DISPLAY | BOSCH Purion |
| VORK | CH-187 E-bike approved suspension fork |
| GROEP | Shimano Nexus 7 speed |
| REMMEN | Shimano MT-200, Shimano Hydraulic disc brakes |
| LICHT | Buechel Edge – Stoptech, Buechel Shiny – 40 Lux |
| BANDEN | 47 mm, Schwalbe Road Cruiser |
| ZADEL | G-Access Comfort |
| SLOT | AXA – Block XXL – BOSCH 1 key solution |
| ACCESSOIRES | Miranda Crank, Closed Chainguard, Curana Mudguards, Racktime Carrier |
| GEWICHT | 28,8 kg |
| MAAT - WAVE | M: 450mm, L: 500mm, XL: 550mm |
Vancouver N3
€ 3.099,00Prijs
incl.Btw
_edited.png)
































