| FRAME TYPE | Wave, Man |
|---|---|
| FRAME KLEUR | Green Crayon, Mustard Grey, CLEARCOAT: MATT, CLEARCOAT: GLOSS |
| ELEKTRISCH SYSTEEM | BOSCH Active Line Plus – 50Nm |
| MOTOR | Mid-motor |
| BATTERIJ | BOSCH PowerPack – Semi Integrated in DT |
| BATTERIJCAPACITEIT | 400Wh |
| DISPLAY | BOSCH Purion 200 |
| VORK | CH-187 E-bike approved suspension fork |
| GROEP | SHIMANO Acera RD-M3020 8-speed |
| REMMEN | Shimano Hydraulic disc brakes |
| LICHT | Buechel Shiny – 40 Lux, SATE LIGHT M16 |
| BANDEN | 47 mm, Schwalbe Road Cruiser |
| ZADEL | G-Access Comfort, Marwi Vienna |
| SLOT | AXA BOSCH BES3 Battery Only |
| ACCESSOIRES | Compact charger 2A, Miranda Crank, Alloy mudguards, Massload Cl-692 MIK – Carrier |
| MAAT - WAVE | M: 450mm, L: 500mm, XL: 550mm |
| MAAT - MAN | M: 520mm, L: 560mm, XL: 600mm |
E-Urban 30 2026
€2.799,00Prijs
incl.Btw
_edited.png)
































