| FRAME TYPE | Wave, Man |
|---|---|
| FRAME KLEUR | Cosmic Blue, CLEARCOAT: GLOSS |
| ELEKTRISCH SYSTEEM | BOSCH performance Line – 65Nm |
| MOTOR | Mid-motor |
| BATTERIJ | BOSCH PowerPack – Semi Integrated in DT |
| BATTERIJCAPACITEIT | 500Wh |
| DISPLAY | BOSCH Purion |
| GROEP | Shimano Acera 8 speed |
| REMMEN | Shimano MT-200, Shimano Hydraulic disc brakes |
| LICHT | Buechel Edge – Stoptech, Hermans MR5E, Light Emitting Paint Technology |
| BANDEN | 60mm, Schwalbe Al Grounder |
| ZADEL | Selle Royal Essenza |
| SLOT | Axa Imenso-XL Bosch PT 1 key solution |
| ACCESSOIRES | Miranda Crank, Alloy mudguards, Racktime Carrier |
| MAAT - WAVE | M: 450mm, L: 500mm, XL: 550mm |
| MAAT - MAN | M: 520mm, L: 560mm, XL: 600mm |
E-Terra Traffic
€ 3.349,00Prijs
incl.Btw
_edited.png)
































