| FRAME TYPE | Wave, Man |
|---|---|
| FRAME KLEUR | Cosmic Blue, CLEARCOAT: GLOSS |
| ELEKTRISCH SYSTEEM | BOSCH Performance Line – BES3 – 75Nm |
| MOTOR | Mid-motor |
| BATTERIJ | BOSCH PowerTube – Integrated in DT |
| BATTERIJCAPACITEIT | 750Wh |
| DISPLAY | BOSCH Intuvia 100 |
| VORK | HL CH-109D |
| GROEP | Belt Drive, Enviolo Manual |
| REMMEN | Shimano MT-200, Shimano Hydraulic disc brakes |
| LICHT | Buechel Shiny – 40 Lux, Spanninga GLOW Xer integrated in carrier |
| BANDEN | 47 mm, Schwalbe Road Cruiser |
| ZADEL | G-Access Comfort |
| SLOT | AXA – Block XXL – BOSCH 1 key solution |
| ACCESSOIRES | Gates 128T Belt, Miranda Crank, Curana Mudguards, Massload CL-682 integrated light |
| MAAT - WAVE | M: 450mm, L: 500mm, XL: 550mm |
| MAAT - MAN | M: 520mm, L: 560mm, XL: 600mm |
Vancouver N1
€4.499,00Prijs
incl.Btw
_edited.png)
































