| FRAME TYPE | Wave, Man, Unisex |
|---|---|
| FRAME KLEUR | Titanio |
| ELEKTRISCH SYSTEEM | BOSCH Performance Line – BES3 – 75Nm |
| MOTOR | Mid-motor |
| BATTERIJ | BOSCH PowerTube – Integrated in DT |
| BATTERIJCAPACITEIT | 625Wh |
| DISPLAY | BOSCH Intuvia 100 |
| VORK | HL CH-109D |
| GROEP | Shimano Nexus 8 speed |
| REMMEN | Shimano MT-200, Shimano Hydraulic disc brakes |
| LICHT | Buechel Edge – Stoptech, Lezyne E70 – 200 Lumen |
| BANDEN | 47 mm, 50 mm, Schwalbe Energizer Plus, Schwalbe Road Cruiser |
| ZADEL | G-Access Comfort |
| SLOT | AXA – Block XXL – BOSCH 1 key solution |
| ACCESSOIRES | Gates 128T Belt, Miranda Crank, Satori Python Stem w/ Integrated cables, Curana Mudguards, Racktime Carrier |
| GEWICHT | 28,8 kg |
| MAAT - WAVE | M: 450mm, L: 500mm, XL: 550mm |
| MAAT - UNISEX | M: 450mm, L: 500mm, XL: 550mm |
| MAAT - MAN | M: 520mm, L: 560mm, XL: 600mm |
E-Elegance NEX Belt - 625 Wh
€ 3.999,00Prijs
incl.Btw
_edited.png)
































