| FRAME TYPE | Wave, Man |
|---|---|
| FRAME KLEUR | Black – Matt |
| ELEKTRISCH SYSTEEM | BOSCH Performance CX – 85NM – Gen5 |
| MOTOR | Mid-motor |
| BATTERIJ | BOSCH PowerTube – Integrated in DT |
| BATTERIJCAPACITEIT | 800Wh |
| DISPLAY | BOSCH Kiox Display |
| GROEP | Shimano Cues – 10 speed |
| REMMEN | Shimano MT-200, Shimano Hydraulic disc brakes |
| LICHT | DRL Integrated Headtube Light, Hermans MR5E, Supernova TL3Z |
| BANDEN | 60mm, Schwalbe Al Grounder |
| ZADEL | Selle Royal Essenza |
| SLOT | Axa Imenso-XL Bosch PT 1 key solution |
| ACCESSOIRES | Miranda Crank, Curana Mudguards, Massload CL-686 / MIK HD |
| MAAT - WAVE | M: 450mm, L: 500mm, XL: 550mm |
| MAAT - MAN | M: 520mm, L: 560mm, XL: 600mm |
E-Terra 10
€ 4.399,00Prijs
incl.Btw
_edited.png)
































