| FRAME TYPE | Wave |
|---|---|
| FRAME KLEUR | Metallic Grey Green, CLEARCOAT: MATT |
| ELEKTRISCH SYSTEEM | BOSCH Active Line Plus – 50Nm |
| MOTOR | Mid-motor |
| BATTERIJ | BOSCH PowerPack – Semi Integrated in DT |
| BATTERIJCAPACITEIT | 400Wh |
| DISPLAY | BOSCH Purion |
| VORK | HL-CH141 |
| GROEP | Shimano Acera 8 speed |
| REMMEN | Shimano Hydraulic disc brakes |
| LICHT | Buechel Edge – Stoptech, Buechel Shiny – 40 Lux |
| BANDEN | 47 mm, Schwalbe Road Cruiser |
| ZADEL | G-Access Comfort |
| SLOT | Axa Bosch BES2 battery only |
| ACCESSOIRES | Compact charger 2A, Miranda Crank, Alloy mudguards, Racktime Carrier |
| MAAT - WAVE | M: 450mm, L: 500mm, XL: 550mm |
E-Urban 40 2025
€2.499,00Prijs
incl.Btw
_edited.png)
































