| FRAME | Lady Urban Sport, Man Urban Sport |
|---|---|
| FRAME KLEUR | Black – Matt, CLEARCOAT: MATT |
| VORK | HL-CH141 |
| GROEP | Shimano Acera 2×8 speed |
| REMMEN | Disc brakes |
| LICHT | Marwi Steady, Standlight function rear & front, Dynamohub |
| BANDEN | 42mm, Schwalbe Road Cruiser |
| ZADEL | Selle Royal Nuvola |
| SLOT | AXA Ren |
| ACCESSOIRES | Alloy chainguard, Racktime Carrier, SKS Mudguards |
| GEWICHT | 18 kg |
| MAAT - MAN | S: 480mm, M: 520mm, L: 560mm, XL: 600mm, XXL: 640mm |
| MAAT - UNISEX | S: 420mm, M: 450mm, L: 500mm, XL: 550mm |
Hudson
€ 879,00Prijs
incl.Btw
_edited.png)
































