| FRAME | Terra LADY, Terra MAN |
|---|---|
| VORK | HL-CH141 |
| GROEP | Schakelhendels: Shimano Alivio, Altus Kettingwiel, Shimano Deore / Altus 3×9 versnellingen |
| REMMEN | Hydraulische schijfremmen Shimano |
| LICHT | Marwi Steady, Dynamohub, Standlicht functie |
| SHOTS | 47 mm, Schwalbe Citizin |
| SADDLE | Marwi Luik (Dame), Marwi Macon (Man) |
| LOCK | AXA Defender |
| ACCESSOIRES | Verstelbare voorbouw, Lichtmetalen spatborden, Ergo-handvatten, Racktime-drager, Geveerde zadelpen |
| GEWICHT | 18,5 kg |
| MAAT - MAN | S: 480mm, M: 520mm, L: 560mm, XL: 600mm |
| MAAT - UNISEX | S: 420mm, M: 450mm, L: 500mm, XL: 550mm |
Kompass 25
€ 939,00Prijs
incl.Btw
_edited.png)
































