| FRAME | Terra LADY, Terra MAN |
|---|---|
| FRAME KLEUR | Metallic Grey Green, CLEARCOAT: MATT |
| VORK | HL-CH141 |
| GROEP | 2×8 speed, Shimano Altus SL-M315 Rapidfire |
| REMMEN | Shimano Hydraulic disc brakes |
| LICHT | Marwi UN4350E, AXA Ecoline |
| BANDEN | 42mm, Schwalbe Road Cruiser |
| ZADEL | Selle Royal Nuvola |
| SLOT | Abus 52, AXA Ren |
| ACCESSOIRES | Adjustable ahead, Racktime Carrier |
| GEWICHT | 19,6 kg |
| MAAT - MAN | S: 480mm, M: 520mm, L: 560mm, XL: 600mm |
| MAAT - UNISEX | S: 420mm, M: 450mm, L: 500mm, XL: 550mm |
Terra I
€ 869,00Prijs
incl.Btw
_edited.png)
































