| FRAME TYPE | Lady |
|---|---|
| FRAME KLEUR | CLEARCOAT: MATT, Bordeaux |
| VORK | Rigid |
| GROEP | Shimano Nexus 7 speed |
| LICHT | Marwi Rear Light, Marwi Spark 50 Lux, Dynamohub, Standlight function |
| BANDEN | 42mm, Schwalbe Road Cruiser |
| ZADEL | G-Access Comfort |
| SLOT | AXA Ren |
| ACCESSOIRES | Alloy mudguards, Racktime Carrier, Stitched grips |
| GEWICHT | 18,5 kg |
| MAAT - UNISEX | S: 420mm, M: 450mm, L: 500mm, XL: 550mm |
Springfield NEX
€ 899,00Prijs
incl.Btw
_edited.png)
































