| FRAME | Lady Urban Sport, Man Urban Sport |
|---|---|
| FRAME KLEUR | CLEARCOAT: MATT, Petrol Blue |
| VORK | HL-CH141 |
| GROEP | Shimano Tourney/Altus 3×7 speed |
| REMMEN | Shimano MT-200, Shimano Hydraulic disc brakes |
| LICHT | Marwi Steady, Standlight function rear & front, Dynamohub |
| BANDEN | 47 mm, Schwalbe Road Cruiser |
| ZADEL | Reflective backside, G-Access Comfort |
| SLOT | AXA Defender |
| ACCESSOIRES | Adjustable stem, Alloy mudguards, Racktime Carrier, Reflective decals |
| GEWICHT | 18 kg |
| MAAT - MAN | S: 480mm, M: 520mm, L: 560mm, XL: 600mm, XXL: 640mm |
| MAAT - UNISEX | S: 420mm, M: 450mm, L: 500mm, XL: 550mm |
Traffic 21
€ 869,00Prijs
incl.Btw
_edited.png)
































