| FRAME TYPE | Wave, Man |
|---|---|
| FRAME KLEUR | Black – Matt |
| ELEKTRISCH SYSTEEM | BAFANG – H410 |
| MOTOR | Rear Wheel |
| BATTERIJ | BAFANG Integrated Battery |
| BATTERIJCAPACITEIT | 360Wh |
| DISPLAY | Integrated in stem |
| VORK | Rigid Alloy |
| GROEP | SHIMANO RD-M3080 8 speed |
| REMMEN | Shimano Hydraulic disc brakes |
| LICHT | Buechel Shiny – 40 Lux, SATE LIGHT M16 |
| BANDEN | Schwalbe Energizer Plus |
| ZADEL | Selle Royal On Moderate |
| SLOT | / |
| ACCESSOIRES | Compact charger 2A, SINGLE LAYER CARRIER, MIK 25KG |
| MAAT - WAVE | M: 450mm, L: 500mm, XL: 550mm |
| MAAT - MAN | M: 520mm, L: 560mm, XL: 600mm |
Suburban 10
€ 1.999,00Prijs
incl.Btw
_edited.png)
































