| FRAME TYPE | Wave, Man |
|---|---|
| FRAME KLEUR | Cosmic Blue, CLEARCOAT: GLOSS |
| ELEKTRISCH SYSTEEM | BOSCH Performance CX – 85NM – Gen5 |
| MOTOR | Mid-motor |
| BATTERIJ | BOSCH PowerTube – Integrated in DT |
| BATTERIJCAPACITEIT | 800Wh |
| DISPLAY | BOSCH Kiox Display |
| VORK | Suntour NEX |
| GROEP | Shimano SL-U6000 10 speed |
| REMMEN | Shimano MT-200, Shimano Hydraulic disc brakes |
| LICHT | Buechel Shiny – 40 Lux, DRL Integrated Headtube Light, Spanninga GLOW Xer integrated in carrier |
| BANDEN | 55mm, Schwalbe Marathon |
| ZADEL | Selle Royal Essenza |
| SLOT | AXA – Block XXL – BOSCH 1 key solution |
| ACCESSOIRES | Miranda Crank, Curana Mudguards, Massload CL-682 integrated light |
| MAAT - WAVE | M: 450mm, L: 500mm, XL: 550mm |
| MAAT - MAN | M: 520mm, L: 560mm, XL: 600mm |
Vancouver 10
€ 4.199,00Prijs
incl.Btw
_edited.png)
































